Profesjonalna obróbka CNC Śląsk

Posted by

Firma, zatrudniając wysoko wykwalifikowanych pracowników, o szerokiej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, popartym praktyką w parkach maszynowych, gwarantuje, że obróbka CNC Śląsk (http://www.frezowanie-cnc.com.pl/obrobka-pvc.html) wykonywana jest na najwyższym poziomie.

Wyposażenie parku maszynkowego w najnowocześniejsze i wysoce zaawansowane maszyny, gwarantuje precyzje wykonywanych prac i minimalizację ryzyka możliwości wystąpienia nieprzewidzianych błędów. Dostawcami obrabiarek CNC są czołowi światowi producenci, o ugruntowanych pozycjach rynkowych, których urządzenia, gwarantują wysoką jakość obróbki i w efekcie prac finalnych. Dodatkowo wykorzystywane są narzędzia, usprawniające proces obróbczy, co znacznie skraca czas realizacji zamówienia i ma tym samym bezpośrednie przełożenie na cenę jednostkową wyrobu.

Od początku swego istnienia na rynku, firma szczególny nacisk kładzie na udoskonalanie nie tylko w zakresie kompetencji personelu, czy też posiadanych maszyn i urządzeń. Nie mniej istotny jest dla niej bowiem sam proces technologiczny. W celu uzyskania zadowolenia ze współpracy ze strony każdego klienta, pracownicy działu badawczo-rozwojowego podejmują starania, by zoptymalizować proces produkcji (zarówno pod kątem czasu trwania, jak i jego parametrów jakościowych).

Wykonując prace obróbcze zatrudnieni specjaliści opierają się na wykonanym wcześniej projekcie technicznym:

  • prace obróbcze różnych gabarytów,
  • prace obróbcze poziome,
  • prace obróbcze pionowe,
  • wykonywanie rowków wpustowych,
  • prace obróbcze kształtowe,
  • frezowanie kół zębatych,
  • pozostałe prace zgodne z dostarczonymi projektami wg zlecenia klienta.

Zatrudnieni pracownicy, wciąż na bieżąco uzupełniają swoją wiedzę i umiejętności, po to, aby zagwarantować klientowi, że jego zlecenie zostanie zrealizowane z należytą starannością, na najwyższym możliwym poziomie.

Firma podchodzi do każdego klienta indywidualnie, dążąc do rozpoznania jego kluczowych potrzeb oraz oczekiwań, by je kompleksowo zaspokoić. Z tego względu warunki współpracy, czas realizacji i poszczególne parametry zlecenia (takie, jak: kształty, materiał) są ustalane indywidualnie z każdym zleceniodawcą podczas wstępnego spotkania z doradcą. Dzięki takiemu podejściu, firma nieustannie się rozwija, utrzymując grono stałych klientów (zarówno z Polski, jak i spoza jej granic na rynku europejskim) i poszerzając je o nowych zleceniodawców, w efekcie rekomendacji i poleceń.

Ponadto o jakości pracy firmy i wytwarzanych wyrobów, świadczy otrzymany certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001.

Podstawowe informacje na temat obróbki CNC